|
Geschreven op: 07. 02. 2010 [22:27]
|
|
rkuhlmann
rob kuhlmann
Auteur
Geregistreerd op: 07.11.2009
Berichten: 3
|
Hoi,
ik heb getracht een upgrade te doen naar versie 4.3 van versie 4.2.
ik heb t3lib eerst t3lib-old genoemd en typ3 typo3-old Vervolgens heb ik index php indexphp-old genoemd. alle bestanden van de 4.3 versie naar de server geschreven (zonder de dummy website) en de nieuwe index.php weer index php-old2 genoemd en de index.php-old weer index php genoemd.
Inloggen in de backend en dan krijg ik de mededeling dat deze versie niet juist is geconfigureerd en dat ik update moet uitvoeren in de install tool. Ik krijg dan de inlog van de install tool daar wordt mijn oude wachtwoord niet geaccepteerd en ook de standaard wachtwoorden niet. joh315 of joh316. Er wordt dan aangegeven The Install Tool Password is not the admin password of TYPO3.
If you don't know the current password, you can set a new one by setting the value of $TYPO3_CONF_VARS['BE']['installToolPassword'] in typo3conf/localconf.php to the md5() hash value of the password you desire. Dit vervolgens gedaan, maar het probleem blijft.
Heeft iemand een idee voor een oplossing, dat zou me erg helpen
|
|
Geschreven op: 09. 02. 2010 [16:14]
|
|
JosS
Jos Schipper
Geregistreerd op: 09.01.2006
Berichten: 344
|
Hallo Rob,
Ik kan je aanraden in de localconf.php te zoeken naar meerdere regels met installToolPassword
Deze komt vaak namelijk meerdere keren voor.
Wat ik je ook kan aanraden is om alle overige installToolPasswords uit te commenten door // ervoor te zetten en alleen de bovenste actief te laten.
Deze is namelijk voor het standaard wachtwoord.
Groeten,
Jos
|
|
Geschreven op: 10. 02. 2010 [13:20]
|
|
rkuhlmann
rob kuhlmann
Auteur
Geregistreerd op: 07.11.2009
Berichten: 3
|
hoi jos,
bedankt voor je suggestie ga ik zeker proberen, heb inmiddels mijn oude backup van versie 4.2 teruggezet om verder te kunnen werken. maar zodra ik weer even tijd heb ga ik er mee aan de slag. Met vriendelijke dank voor je reactie.
groet rob kuhlmann
|