30 november 2009
TYPO3 versie 4.3 gepubliceerd
Categorie: artikelen
Vandaag is de nieuwe TYPO3 versie 4.3 verschenen.
Het officiële persbericht van de TYPO3 Association kun je in de Nederlandse vertaling downloaden van deze website. Dit kun je gebruiken om je klanten te informeren of een artikel op te baseren op je website.
Mochten er nog vragen over zijn dan hoor ik die uiteraard graag.
Je kunt het persbericht hier in verschillende formaten op onze portal downloaden.
Veel plezier met de nieuwe versie!
Sander Vogels
sander@typo3.org
Tel: +31(0)26-4421950
TYPO3 User Group NL/BE
www.typo3.nl
TYPO3 Association Baar, Switzerland
association.typo3.org
Met een Open Source CMS als TYPO3 gaan veel ontwikkelaars en organisaties zelf aan de slag. Daarbij hoort 'Open Content'; informatie in de vorm van documentatie, websites, video's, tutorials, FAQ's, bulletin boards, mailinglijsten en nog veel meer. Je vindt je weg in deze TYPO3 infoload middels ons sitegedeelte 'recources'.
Deze website is de Nederlands-Vlaamse portal voor TYPO3 professionals. Deze vormen samen de TYPO3 User Group NL/BE. Ons doel is samen informatie delen, samen ontwikkelen en werken om zo de positie van TYPO3 verder te verbeteren en ons beroep te professionalieren.
meer
Lid zijn van de TYPO3 UG NL/BE is altijd op individuele basis. Open Source communities worden namelijk gedragen door de individuele bijdragen van personen. Maar het zijn bedrijven die de software implementeren, sponsoren en promoten. En het zijn organisaties die er dagelijks mee werken. Voor hen is er het gedeelte professionals.